MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA HERAMED (250ml)-100121
  • MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA HERAMED (250ml)-100121

MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA HERAMED (250ml)

12,95 zł
Brutto
Maść Niedźwiedzia  to rozluźniająca i odprężająca maść do stosowania na skórę Przydać się może osobom, które cierpią na bóle stawów, mięśni, kostne oraz reumatyczne, bo ze względu na zawarte w niej składniki może wykazywać działanie rozgrzewające lub chłodzące. Zawiera wyciągi z roślin i ziół,...
Dowiedz się więcej

Maść Niedźwiedzia  to rozluźniająca i odprężająca maść do stosowania na skórę
Przydać się może osobom, które cierpią na bóle stawów, mięśni, kostne oraz reumatyczne, bo ze względu na zawarte w niej składniki może wykazywać działanie rozgrzewające lub chłodzące. Zawiera wyciągi z roślin i ziół, m. in. papryki, rumianku, żywokostu, arniki i lawendy. Zawiera też kamforę.

Nie stosować w okolicach oczu i błon śluzowych. Może wywoływać zaczerwienienie skóry. Chronić przed dziećmi. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. 

Składniki: kamfora, eukaliptus, korzeń żeń-szenia, melisa, kozłek lekarski, rumianek, krwawnik pospolity, latorośl winna, koper włoski, chmiel zwyczajny.

Objętość: 250ml

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA HERAMED (250ml)

Maść Niedźwiedzia  to rozluźniająca i odprężająca maść do stosowania na skórę
Przydać się może osobom, które cierpią na bóle stawów, mięśni, kostne oraz reumatyczne, bo ze względu na zawarte w niej składniki może wykazywać działanie rozgrzewające lub chłodzące

Napisz swoją opinię