KREM SOFT ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA (50g)-100179
  • KREM SOFT ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA (50g)-100179

KREM SOFT ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA (50g)

4,50 zł
Brutto
NAWILŻAJĄCY KREM ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA Kremy ze śluzem ślimaka zyskały popularność na fali zainteresowania azjatyckimi kosmetykami. Jednak nie tylko Koreanki je uwielbiają, bo już od lat 90. śluz ślimaka wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako składnik przyspieszający regenerację skóry. Śluz...
Dowiedz się więcej

NAWILŻAJĄCY KREM ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA
Kremy ze śluzem ślimaka zyskały popularność na fali zainteresowania azjatyckimi kosmetykami. Jednak nie tylko Koreanki je uwielbiają, bo już od lat 90. śluz ślimaka wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako składnik przyspieszający regenerację skóry.
Śluz ślimaka zawarty w kosmetykach jest wydzieliną jego odnóży i ma konsystencję transparentnego żelu. W składzie śluzu naturalnie występują substancje regenerujące, kojące, ujędrniające i antybakteryjne, takie jak kolagen, elastyna, kwas hialuronowy, allantoina, kwas glikolowy czy mukopolisacharydy. Wydzielinę pozyskuje się w sposób nieinwazyjny dla ślimaków, bez narażania ich na cierpnie czy stres (w przeciwnym razie produkowany przez nie śluz zawiera toksyny). Po zebraniu śluz jest odfiltrowywany, aby w czystej postaci trafić do kremów, maseczek, serum i innych kosmetyków.
Regularne stosowanie kremów ze śluzem ślimaka sprzyja gojeniu ran i stanów zapalnych, przywraca skórze jędrność, elastyczność, zmniejsza widoczność przebarwień i blizn oraz zapewnia właściwy poziom nawilżenia. Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Pojemność: 50ml

Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

KREM SOFT ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA (50g)

Napisz swoją opinię