BALSAM CZARCI PAZUR HERBAM (250ml)-100116
  • BALSAM CZARCI PAZUR HERBAM (250ml)-100116
  • BALSAM CZARCI PAZUR HERBAM (250ml)-100117

Balsam Czarci Pazur (250ml) maść balsam

11,50 zł
Brutto
BALSAM Z EKSTRAKTEM Z KORZENIA CZACRIEGO (DIABELSKIEGO) PAZURA Czarci pazur doceniany jest ze względu na zawartość glikozyd i irydoid mających działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Istotnym składnikiem jest 8-p-kumaroiloharpagid, jaki działa przeciwko reumatyzmowi.  Poprawia krążenie,...
Dowiedz się więcej

BALSAM Z EKSTRAKTEM Z KORZENIA CZACRIEGO (DIABELSKIEGO) PAZURA

Czarci pazur doceniany jest ze względu na zawartość glikozyd i irydoid mających działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Istotnym składnikiem jest 8-p-kumaroiloharpagid, jaki działa przeciwko reumatyzmowi. 
Poprawia krążenie, rozluźnia i regeneruje spięte partie mięśni. Z właściwości tej nietypowej rośliny skorzystają osoby, które zmagają się ze zwyrodnieniami oraz bólami stawów. Rekomendowany jest dla wszystkich tych, którzy zmagają się z artretyzmem, bądź reumatyzmem. Dzięki żelowej konsystencji dobrze i szybko się wchłania. 

Diabelski pazur, nazywany również czarcim pazurem, hakoroślą czy diabelskim szponem jest rośliną pustynną, która charakteryzuje się dużymi i silnymi korzeniami, które są najcenniejszą częścią rośliny. Z nich pozyskuje się proszek służący do przygotowywania ekstraktów z tej rośliny, albowiem to on zawiera najwięcej prozdrowotnych właściwości. Z proszku przygotowuje się maści, kremy, tabletki oraz napary z czarciego pazura. 

Czarci pazur to roślina, która wykorzystywana w medycynie ludowej jest od wieków, prawdopodobnie wykorzystywano ją już przeszło 2000 lat temu. Podaje się, iż jako pierwsi jej właściwości okryli Indianie, którzy zamieszkiwali Amerykę Południową. Przez wieki zastosowanie diabelskiego szponu w ziołolecznictwie i medycynie ludowej było codziennością, a nasi przodkowie wierzyli w to, że roślina ta może zdziałać cuda, albowiem zawiera w sobie olbrzymią moc leczniczą. Pojemność: 250ml

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Balsam Czarci Pazur (250ml) maść balsam

Napisz swoją opinię