SYLIMAROL CHOLESTEROL (30kaps.)-100324
  • SYLIMAROL CHOLESTEROL (30kaps.)-100324

SYLIMAROL CHOLESTEROL (30kaps.)

15,90 zł
Brutto
Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, wspiera właściwą pracę wątroby. Sylimarol Cholesterol jest stworzony w oparciu o sprawdzone składniki ziołowe. Działanie preparatu wynika z właściwości karczocha, który wspiera hamowanie biosyntezy złego cholesterolu i jednocześnie pomaga...
Dowiedz się więcej

Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, wspiera właściwą pracę wątroby. Sylimarol Cholesterol jest stworzony w oparciu o sprawdzone składniki ziołowe. Działanie preparatu wynika z właściwości karczocha, który wspiera hamowanie biosyntezy złego cholesterolu i jednocześnie pomaga zwiększyć frakcję dobrego cholesterolu. Regularne przyjmowanie suplementu pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Dodatkowo sylimaryna wspiera działanie ochronne na komórki wątroby. Wyciąg z ziela karczocha (Cynara scolymus) utrzymuje prawidłowy poziom lipidów we krwi. Wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum) wspiera właściwą pracę wątroby.
Przyjazny dla diabetyków.

Wskazania: wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, wspiera właściwą pracę wątroby

Działanie: stymuluje metabolizm lipidów, optymalizuje poziom cukru we krwi, działa zółciotwórczo i zółciopędnie, pomaga chronić i regenerować komórki wątroby.

Składniki (dawka dobowa 2 kapsułki): wyciąg z ziela karczocha 285 mg, wyciąg z owoców ostropestu plamistego 52 mg.

Opakowanie: 30 kapsułek

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

SYLIMAROL CHOLESTEROL (30kaps.)

Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, wspiera właściwą pracę wątroby. Sylimarol Cholesterol jest stworzony w oparciu o sprawdzone składniki ziołowe. Działanie preparatu wynika z właściwości karczocha, który wspiera hamowanie biosyntezy złego cholesterolu i jednocześnie pomaga zwiększyć frakcję dobrego cholesterolu.

Napisz swoją opinię