MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA (60 kaps.)-100215
  • MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA (60 kaps.)-100215

MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA (60 kaps.)

14,73 zł
Brutto
Tran z wątroby rekina 60 kapsułek - 1000mg oleju z wątroby rekina w zalecanej dziennej porcji. Tran z wątroby rekina zawiera olej rybi z wątroby rekina. Olej rybi z wątroby rekina zawiera alkiloglicerole, które aktywują naturalne siły obronne organizmu. Olej naszym tranie pochodzi z wątroby...
Dowiedz się więcej

Tran z wątroby rekina 60 kapsułek - 1000mg oleju z wątroby rekina w zalecanej dziennej porcji.
Tran z wątroby rekina zawiera olej rybi z wątroby rekina.
Olej rybi z wątroby rekina zawiera alkiloglicerole, które aktywują naturalne siły obronne organizmu. Olej naszym tranie pochodzi z wątroby rekina odławianego na Oceanie Północnoatlantyckim.

Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: 2 kapsułki dziennie, przed jedzeniem. Kapsułkę należy popić wodą. Dzieciom i osobom starszym zaleca się wyciśnięcie zawartości kapsułki na łyżeczkę przed jedzeniem.  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu; nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią; nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: olej rybi z wątroby rekina, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć– glicerol, woda oczyszczona. 

Opakowanie: 60 kapsułek
Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA (60 kaps.)

Napisz swoją opinię