POKRZYWA INDYJSKA (60kaps.)-100279
  • POKRZYWA INDYJSKA (60kaps.)-100279

POKRZYWA INDYJSKA (60kaps.)

28,20 zł
Brutto
Pokrzywa indyjska posiada właściwości wspomagające rozpad komórek tłuszczowych i wykazuje cechy regulujące czynności hormonów, zwłaszcza tarczycy. Ponadto redukuje także wahania cukru w organizmie, dzięki czemu możemy uporać się z niepohamowanymi lub nagłymi atakami głodu. Ziele to przyczynia...
Dowiedz się więcej

Pokrzywa indyjska posiada właściwości wspomagające rozpad komórek tłuszczowych i wykazuje cechy regulujące czynności hormonów, zwłaszcza tarczycy. Ponadto redukuje także wahania cukru w organizmie, dzięki czemu możemy uporać się z niepohamowanymi lub nagłymi atakami głodu. Ziele to przyczynia się także do regulacji metabolizmu oraz zapobiega rozwojowi cukrzycy w przyszłości. Nic więc dziwnego, że wspominane właściwości rośliny postanowili wykorzystać producenci suplementów na odchudzanie.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. % zalecanego dziennego zapotrzebowania: nie określono.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom. Termin przydatności do spożycia: co najmniej 1 rok.

Składniki: standaryzowany ekstrakt coleus forskohlii (10% forskolin) 250 mg. Inne składniki: substancja wypełniająca: wodofosforan wapnia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, otoczka kapsułki: żelatyna.

Opakowanie: 60 kapsułek

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

POKRZYWA INDYJSKA (60kaps.)

Pokrzywa indyjska posiada właściwości wspomagające rozpad komórek tłuszczowych i wykazuje cechy regulujące czynności hormonów, zwłaszcza tarczycy. Ponadto redukuje także wahania cukru w organizmie, dzięki czemu możemy uporać się z niepohamowanymi lub nagłymi atakami głodu.

Napisz swoją opinię