MELATONINA PLUS SPRAY (30ml) Extrakt

26,90 zł
Brutto
Melatonina Plus zawiera połączenie melatoniny z wyciągiem z melisy oraz mentolu. Melatonina wpływa na skrócenie czasu potrzebnego na zaśnięcie, dodatkowo wspomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Mentol zapewnia przyjemnie odświeżający smak. Produkt...
Dowiedz się więcej

Melatonina Plus zawiera połączenie melatoniny z wyciągiem z melisy oraz mentolu. Melatonina wpływa na skrócenie czasu potrzebnego na zaśnięcie, dodatkowo wspomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
Mentol zapewnia przyjemnie odświeżający smak.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Zalecane dzienne spożycie: 1 do 2 aplikacji płynu (rozpyleń) w jamie ustnej, co najmniej 20 minut przed planowanym snem.
Produkt przeznaczony jest do rozpylania w jamie ustnej. Przed użyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz po spożyciu alkoholu.
Po spożyciu preparatu nie prowadzić samochodu i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: woda, substancja wiążąca - glicerol,nośnik- ksylitol, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), mentol, melatonina, regulator kwasowości -kwas cytrynowy, aromat miętowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja słodząca- sukraloza
Składniki, 1 aplikacja*, 2 aplikacje* *1 aplikacja = 1 rozpylenie preparatu w jamie ustnej
Melatonina, 0,5 mg, 1 mg
Ekstrakt z liści melisy, 10 mg, 20 mg

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

MELATONINA PLUS SPRAY (30ml) Extrakt

Napisz swoją opinię