• Nowy
Krem do twarzy Kali Musli na noc 50ml-100436
  • Krem do twarzy Kali Musli na noc 50ml-100436

Krem do twarzy Kali Musli na noc 50ml

54,50 zł
Brutto
Kali Musli to niesamowita roślina o niezwykłych możliwościach.  Naturalna kuracja kojąca na noc w formie kremowej emulsji bogatej w ekstrakty roślinne, która efektywnie złagodzi objawy podrażnienia skóry wrażliwej i naczynkowej. Kuracja regeneruje i ujędrnia skórę oraz spowalnia proces jej...
Ostatnie sztuki w magazynie

producent: Natura Pomaga

kod produktu: O-KREM DO TWARZY KALI MUSLI NOC

Kali Musli to niesamowita roślina o niezwykłych możliwościach. 
Naturalna kuracja kojąca na noc w formie kremowej emulsji bogatej w ekstrakty roślinne, która efektywnie złagodzi objawy podrażnienia skóry wrażliwej i naczynkowej. Kuracja regeneruje i ujędrnia skórę oraz spowalnia proces jej starzenia się. 

Działanie Kali Musli w kremie na noc:

- zapewnia długotrwały efekt nawilżenia,
- ma działanie mocno regenerujące i wzmacniające,
- ujędrnia i uelastycznia skórę,
- spowalnia procesy starzenia się,
- wygładza i zmiękcza skórę,
- zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia.

Konsystencja: Kremowa emulsja.

Zapach: Delikatny, subtelny zapach.

Dla kogo:
Doskonały przy problemach skóry, przy cerze mocno podrażnionej, naczynkowej, wrażliwej, przesuszonej z uczuciem swędzenia.

SKŁADNIKI:

Dodatkowe informacje o Kali Musli: 

Curculigo orchioides, nazywane w medycynie naturalnej KALI MUSLI to roślina należąca do rodziny amarylkowatych (Amaryllidaceae). Jest wieloletnią rośliną o wysokości ok. 30 cm, z bulwiastym kłączem i czarnymi korzeniami bocznymi, podłużnymi liśćmi i żółtymi kwiatami. Jest jedną z najstarszych roślin indyjskiej Ajurwedy.

KALI MUSLI to rdzenna roślina zacienionych lasów Azji. Do niedawna była powszechna na każdym poletku w Kerali, jednak z powodu nadmiernego wypasu bydła oraz niekontrolowanej eksploatacji została prawie całkowicie wyniszczona. Obecnie w stanie dzikim występuje głównie w obszarach górskich –  w  wysokich rejonach środkowych Himalajów. Współcześnie można ją znaleźć również na terenach równinnych- w Indiach i  Malezji  gdzie prowadzone są zrównoważone i kontrolowane uprawy i dzięki nim  możemy ten wyjątkowy składnik pozyskiwać do produkcji naszych kosmetyków naturalnych.

Głównym komponentem KALI MUSLI glikozydy, polisacharydy, tłuszcze oraz mannoza, ksyloza i kwas glukuronowy. Ponadto z kłączy KALI MUSLI wyizolowano także fenolowy glikozyd o nazwie kurkuligozyd oraz sapogeninę jukageninę. Taka dobroczynnie wpływająca na skórę wrażliwą kompozycja nie występuję w żadnym innym składniku botanicznym.

JAKIE SĄ WŁAŚCIWOŚCI KALI MUSLI ?
Korzeń Curculigo orchioides jest tradycyjnie wykorzystywany w indyjskiej Ajurwedzie dzięki swemu korzystnemu wpływowi na zdrowie, m.in. w zwalczaniu swędzenia i chorób skórnych, skaleczeń czy ran. Ale to nie wszystko. KALI MUSLI jest afrodyzjakiem, ma działanie przeciwzapalne, zioło stosuje się przy problemach układu oddechowego, trawiennego, reprodukcyjnego i moczowego. Roślina ta stanowi również cześć tradycyjnej medycyny chińskiej głównie ze względu na jej właściwości wzmacniające. Jest adaptogenem, czyli wytwarza specjalne składniki wspierające wzmacnianie organizmu i zwiększanie jego witalności.

W naturalnej medycynie ajurwedyjskiej bulwa Kali Musli jest mielona na pastę i nakładana zewnętrznie jako skuteczne lekarstwo na choroby skóry.
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Krem do twarzy Kali Musli na noc 50ml

Napisz swoją opinię