Kolagen Arthro (60 kaps.) Stawy

38,90 zł
Brutto
Kolagen to istotny element budulcowy między innymi skóry, włosów, ścięgien, kości, naczyń krwionośnych i wielu innych narządów. Kolagen Arthro to doskonałe połączenie kolagenu hydrolizowanego pochodzenia naturalnego pozyskiwanego z dorsza atlantyckiego przez norweską firmę Seagarden oraz...
Dowiedz się więcej

Kolagen to istotny element budulcowy między innymi skóry, włosów, ścięgien, kości, naczyń krwionośnych i wielu innych narządów.
Kolagen Arthro to doskonałe połączenie kolagenu hydrolizowanego pochodzenia naturalnego pozyskiwanego z dorsza atlantyckiego przez norweską firmę Seagarden oraz glukozaminy, kwasu hialuronowegoi witaminy C.

Kolagen typu I SeaGarden® to doskonałej jakości kolagen hydrolizowany pozyskiwany z dorsza dziko żyjącego w czystych wodach północnego Atlantyku. Surowiec jest przetwarzany w zaawansowanym procesie, który pozwala na zachowanie wszystkich właściwości biologicznych. Kolagen to naturalna substancja stanowiąca około 30% zawartości wszystkich białek w organizmie.  Odpowiada za łączenie ze sobą komórek w strukturę oraz utrzymanie sprężystości tkanek łącznych i ich wytrzymałości na rozciąganie. Kolagen to istotny element budulcowy między innymi skóry, włosów, ścięgien, kości, naczyń krwionośnych i wielu innych narządów.

Składniki: kolagen hydrolizowany z dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), siarczan glukozaminy 2KCL, kwas L-askorbinowy, hialuronian sodu, L-leucyna, otoczka z celulozy roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza.

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:

Kolagen 460mg

Glukozamina 240 mg

Witamina C 29 mg 36% RWS*

Kwas hialuronowy 20 mg

Opakowanie: 60 kps.

Numer BLOZ:

60 kapsułek: 3439122

*RWS -referencyjna wartość spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY

60 kapsułek

Suplement diety

Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Kolagen Arthro (60 kaps.) Stawy

Napisz swoją opinię