Pajarito Yerba Mate 500g-100472
  • Pajarito Yerba Mate 500g-100472

Pajarito Yerba Mate 500g

24,50 zł
Brutto
Yerba matePajarito Elaborada Con Palo Tradicional to królowa paragwajskiej yerba mate, zwana również "paragwajskim klasykiem". Naturalnie uprawiana jest w rejonach Sierra del Amambay we wschodniej części kraju, a producent zapewnia, że jakości gleby pod uprawy jest najwyższej jakości. Przekłada...
Dowiedz się więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Yerba matePajarito Elaborada Con Palo Tradicional to królowa paragwajskiej yerba mate, zwana również "paragwajskim klasykiem". Naturalnie uprawiana jest w rejonach Sierra del Amambay we wschodniej części kraju, a producent zapewnia, że jakości gleby pod uprawy jest najwyższej jakości. Przekłada się to niepodważalnie na smak i aromat uprawianego w tym miejscu ostrokrzewu paragwajskiego, co ma miejsce już od połowy zeszłego wieku.

Pajarito Elaborada uwodzi swoim smakiem. Dość drobno cięte listki w asyście niewielkiej ilości gałązek, a do tego spora ilość pyłu zapewniają intensywną goryczkę już chwilę po zalaniu suszu. Silna w smaku, oraz bardzo wydajna yerba mate raczy nas trwałym smakiem nawet przy szóstym, czy siódmym zalaniu. Intensywność yerby przekłada się oczywiście na moc pobudzenia.

Tradycyjna Elaborada od Pajarito to yerba mate, obok której nie można przejść obojętnie. Każdy regularny mateista prędzej czy później natrafi na ten "paragwajski klasyk".

Waga: 500g
Pochodzenie: Paragwaj 
Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Pajarito Yerba Mate 500g

Napisz swoją opinię