Olejek Goździkowy 30ml-100583
  • Olejek Goździkowy 30ml-100583

Olejek goździkowy (30ml)

29,50 zł
Brutto
OLEJEK ETERYCZNY GOŹDZIKOWY (Clove Bud Essential Oil) Pozyskiwany jest z pąków kwiatowych drzewa goździkowego. Ma silne działanie bakteriobójcze, znieczulające, łagodzące objawy zapalenia górnych dróg oddechowych, odstraszające owady, relaksacyjne. Olejek goździkowy znajduje swoje zastosowanie...
Dowiedz się więcej

OLEJEK ETERYCZNY GOŹDZIKOWY (Clove Bud Essential Oil)

Pozyskiwany jest z pąków kwiatowych drzewa goździkowego. Ma silne działanie bakteriobójcze, znieczulające, łagodzące objawy zapalenia górnych dróg oddechowych, odstraszające owady, relaksacyjne. Olejek goździkowy znajduje swoje zastosowanie w zachowaniu higieny jamy ustnej. Jest istotnym składnikiem licznych past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej. Olejek goździkowy stosowany do inhalacji, przynosi ulgę podczas przeziębień oraz do relaksujących masaży.
Sposób użycia: stosować wyłącznie rozcieńczony olejek: z oliwą z oliwek, jako okład na bolący ząb; z olejem nośnikowym, na skórę do odstraszania owadów;  mieszankę z solą aplikować na czoło w przypadku bólu głowy; w formie inhalacji przy zapaleniu górnych dróg oddechowych; jako dodatek do kąpieli w celu redukcji stresu i zmęczenia.

Sposób użycia:

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-3 krople w rozcieńczeniu z wodą.

INHALACJE: 1-2 krople olejku dodać do naczynia z gorącą wodą, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

DO MASAŻU: rozpuścić 2-3 krople olejku w 10 ml oleju podstawowego.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny wody (37-38°C) dodać 2-4 krople i brać kąpiel 10-15 minut.

INCI (składniki): Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Eugenol*, Isoeugenol*
*naturalne składniki olejku eterycznego

Pojemność: 30 ml 

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Olejek goździkowy (30ml)

Napisz swoją opinię