Sól himalajska gruba 1kg vitafarm-100655
  • Sól himalajska gruba 1kg vitafarm-100655

Sól himalajska gruba 1kg

8,95 zł
Brutto
Sól himalajska jest niesamowita ! Największą jej zaletą  jest jej naturalnie duża zawartość substancji mineralnych. Sól himalajska zawiera aż 84 substancje mineralne, elektrolity i pierwiastki – oszałamiająca liczba, jeśli uwzględni się fakt, że nauce znanych jest jedynie 118 pierwiastków. Z tego...
Dowiedz się więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Sól himalajska jest niesamowita ! Największą jej zaletą  jest jej naturalnie duża zawartość substancji mineralnych. Sól himalajska zawiera aż 84 substancje mineralne, elektrolity i pierwiastki – oszałamiająca liczba, jeśli uwzględni się fakt, że nauce znanych jest jedynie 118 pierwiastków. Z tego powodu, dodanie nieco większej ilości soli himalajskiej do posiłków, może pomóc wyrównać każdy ewentualny niedobór substancji mineralnych. Co istotne, sól himalajska zawiera jod, magnez, cynk, żelazo i wapń – pięć pierwiastków, z których niedoborem najczęściej zmaga się populacja.

Stosowana w kuchni Sól Himalajska uzupełnia niedobory mikroelementów w codziennej diecie. W tym miejscu należy podkreślić iż Sól Himalajska nie ma zanieczyszczeń jakimi są metale ciężkie, jak w przypadku soli morskiej. Zatopione tankowce uwalniają miliony ton chemicznych substancji które osadzają się w wodzie, z której czerpana jest następnie sól.

Detoksykacja – chociaż sól himalajska tradycyjnie spożywana jest wraz z pokarmem, to jej ogromna zawartość substancji mineralnych sprawia również, że idealnie nadaje się do detoksykacji od zewnątrz. Na przykład, trudno znaleźć lepszą sól do kąpieli niż sól himalajska; zawarte w tej soli substancje mineralne i aniony z łatwością przenikają przez skórę, dając efekt oczyszczenia i detoksykacji, pozostawiając na wiele godzin wrażenie odmłodzonej skóry i ożywionego umysłu.

Zawartość opakowania: 1 kg 


Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Sól himalajska gruba 1kg

Napisz swoją opinię