• Nowy
Propolis z miodem manuka bezalkoholowe krople 50ml-100704
  • Propolis z miodem manuka bezalkoholowe krople 50ml-100704

Propolis z Miodem Manuka - krople (50ml) bezalkoholowe

29,60 zł
Brutto
Propolis to naturalna substancja żywiczna, której dobroczynne właściwości są powszechnie znane i doceniane od wieków. Składa się z żywicy zbieranej z pąków drzew i krzewów, wosku roślinnego, wosku pszczelego oraz olejków eterycznych. Pszczoły stosują propolis przede wszystkim do obrony ula...
Dowiedz się więcej

Propolis to naturalna substancja żywiczna, której dobroczynne właściwości są powszechnie znane i doceniane od wieków. Składa się z żywicy zbieranej z pąków drzew i krzewów, wosku roślinnego, wosku pszczelego oraz olejków eterycznych.
Pszczoły stosują propolis przede wszystkim do obrony ula przed drobnoustrojami.

Propolis:

- wspomaga odporność organizmu,
- wspomaga leczenie antybiotykami
- wykorzystuje się do przyrządzania domowych nalewek, roztworów, maści i kosmetyków.

Miód z krzewu Manuka - skarb z odległej Nowej Zelandii powstaje z pyłku i nektaru kwiatów krzewu manuka, nazywanego też drzewem herbacianym. Miód manuka jest gęsty, ma ciemnobursztynową barwę, a najbardziej wyróżnia go intensywny, kwiatowo-goryczkowy smak.

Miód Manuka zawiera Metyloglioksal, który jest substancją o silnych właściwościach przeciwdrobnoustrojowych i wraz z innymi związkami - flawonoidami, fenolokwasami, leptozyną - odpowiada za przeciwbakteryjne i bakteriostatyczne działanie miodu manuka.

Składniki kropli: glicerol (roślinny), woda oczyszczona, miód manuka 12%, propolis 10%.

Sposób użycia: 20 kropli dziennie, najlepiej rozłożone na kilka mniejszych porcji, aplikować bezpośrednio do jamy ustnej lub rozcieńczyć w szklance wody.

Dzienna porcja zawiera: Miód Manuka 168mg, Propolis 140mg

Informacja dla alergików: Produkt pochodzenia pszczelego. Nie zaleca się stosować u osób uczulonych na jad pszczół i pyłki kwiatowe. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zaprzestać dalszego spożycia i skonsultować się z lekarzem.

Uwagi:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, karmiące, dzieci - można stosować po konsultacji z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 25 C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci.

PROPOLIS Forte bezalkoholowy 10% z Miodem MANUKA 12% - krople 50 ml
Propolis z polskich pasiek, miód manuka z Nowej Zelandii

Suplement diety firmy MyVita                         d.w. 09.2021

Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Propolis z Miodem Manuka - krople (50ml) bezalkoholowe

Napisz swoją opinię