Sok z buraka laktofermentowany 490ml-100713
  • Sok z buraka laktofermentowany 490ml-100713

SOK Z BURAKA - lekkofermentowany (490ml) burak

14,80 zł
Brutto
Burak znany był już w starożytności, kiedy to rozpowszechnił się w rejonie Morza Śródziemnego jako burak dziki. Jego lecznicze działanie doceniali Babilończycy, a później Grecy i Rzymianie. Na przestrzeni tysiącleci powstało wiele odmian cennego warzywa, w tym ćwikłowe i cukrowe. Spożywanie...
Dowiedz się więcej

Burak znany był już w starożytności, kiedy to rozpowszechnił się w rejonie Morza Śródziemnego jako burak dziki. Jego lecznicze działanie doceniali Babilończycy, a później Grecy i Rzymianie. Na przestrzeni tysiącleci powstało wiele odmian cennego warzywa, w tym ćwikłowe i cukrowe.
Spożywanie buraka każdego dnia ma właściwości oczyszczające organizm. Badania naukowe wskazują również, że może obniżyć skurczowe ciśnienie krwi. Dzięki zawartości azotanów, które po spożyciu przekształcane są w tlenek azotu i przyczyniają się do lepszego przepływu krwi w organizmie. Bogaty jest w przeciwutleniacze, kwas foliowy, żelazo, potas, magnez oraz witaminy A i C.

Picie nawet jednej szklanki dziennie będzie zbawienne dla naszej wątroby. Bogaty w białko burak oczyści ją z toksyn i wspomoże działanie. Zalecany jest szczególnie tym, którzy nadużywają alkoholu oraz niezdrowo i tłusto się odżywiają - mowa nie tylko o smażonych rzeczach, ale też tłustym nabiale, jak różnego rodzaju sery czy jogurty. Wolne rodniki i antyoksydanty zawarte w burakach mogą przyczynić się nawet do zmniejszenia objawów nowotworowych.

Zlaecany również dla kobiet w ciaży ze względu na dużą zawartość kawsu foliowego. 

Ponadto sok z buraka: 
- obniża poziom cholesterolu we krwi,
- chroni wątrobę przed toksynami,
- zapobiega udarom mózgu i zawałom mięśnia sercowego,
- łagodzi napięcie emocjonalne, objawy nerwic i depresji,
- reguluje cykl snu,
- wspomaga koncentrację,
- poprawia wytrzymałość organizmu,

Pojemność Butelki: 490 ml 

Kraj Pochodzenia: Polska 
Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

SOK Z BURAKA - lekkofermentowany (490ml) burak

Napisz swoją opinię