• Nowy

Miód Spadziowy Duży (1,3kg)

42,50 zł
Brutto
Pochodzenie miodu Miód pochodzi z pasieki "Złote Miody" zlokalizowanej na południu Polski (blisko Karkonoszy).  Prowadzony przez kilka pokoleń pszczelarzy gwarantuje miód najwyższej jakości. Bezpośrednie sąsiedztwo gór i dolin to prawdziwy raj dla pszczół, które mają pod dostatkiem pyłku...
Dowiedz się więcej

Pochodzenie miodu

Miód pochodzi z pasieki "Złote Miody" zlokalizowanej na południu Polski (blisko Karkonoszy).  Prowadzony przez kilka pokoleń pszczelarzy gwarantuje miód najwyższej jakości.

Bezpośrednie sąsiedztwo gór i dolin to prawdziwy raj dla pszczół, które mają pod dostatkiem pyłku kwiatowego najwyższej jakości, zbieranego na nieskażonych cywilizacją terenach.

Dzięki temu miody, które uzyskujemy są najwyższej jakości.

Działanie miodu

Miód spadziowy, w odróżnieniu od miodów nektarowych, nie powstaje z nektaru kwiatów, ale ze spadzi, czyli soku drzew przetworzonego przez owady, zarówno tych iglastych, jak i liściastych.

Ze względu na dużą zawartość składników odżywczych i zdrowotnych, miód spadziowy jest często nazywany miodem „królewskim”. Jest niezwykle wartościowym produktem dla zdrowia człowieka. Zawiera 9 razy więcej biopierwiastków niż miody nektarowe !

Występują one w łatwo przyswajalnej postaci, a są nimi: potas, wapń, sód, fosfor, magnez i mangan. Może posiadać dwukrotnie więcej glukozy niż fruktozy. Jako jedyny zawiera srebro, cynę, molibden i wanad.

Pojemność: 1,3 kg

Opinie

Napisz swoją opinię

Miód Spadziowy Duży (1,3kg)

Napisz swoją opinię