WODA MORSKA Z ALOESEM I MIĘTĄ (120ml)

24,90 zł
Brutto
Woda morska zawarta w aplikatorze pochodzi z zatoki Cancale w Breatanii, znanej z jakości swoich wód. Zatoka ta cechuje się naturalnymi wysokimi pływami (do 12 m) oraz silnymi prądami, zapobiegającymi zanieczyszczeniu wód. Dzięki tej wyjątkowej specyfice woda cały czas oczyszcza się i pozostaje...
Dowiedz się więcej

Woda morska zawarta w aplikatorze pochodzi z zatoki Cancale w Breatanii, znanej z jakości swoich wód. Zatoka ta cechuje się naturalnymi wysokimi pływami (do 12 m) oraz silnymi prądami, zapobiegającymi zanieczyszczeniu wód. Dzięki tej wyjątkowej specyfice woda cały czas oczyszcza się i pozostaje czysta.

Próbki pobiera się automatycznie, gdy jakość wody jest optymalna (2 godziny, 1 godzina przed i 0,5 godziny po okresie przepływu). Obszar pobierania próbek jest obszarem klasy A i podlega stałemu monitoringowi pod kątem mikrobiologicznym, zanieczyszczenia chemicznego, pH, fitoplanktonu itp.

Udrażniający roztwór do nosa przynoszący ulgę w stanach chorobowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzieliny z nosa. Codziennie stosowanie produktu pomaga oczyścić nos oraz chroni i nawilża przewody nosowe. Hipertoniczny roztwór wody morskiej ma silne właściwości nawilżające, a dodatek aloesu wspomaga i przedłuża jego działanie. Powyższe składniki pomagają przeciwdziałać namnażaniu się drobnoustrojów w przewodach nosowych. Natomiast mięta zapewnia przyjemny i świeży aromat.

Skład: woda morska, woda oczyszczona, wyciąg z aloesu, aromat miętowy

Pojemność: 120 ml

Array

Opinie

Napisz swoją opinię

WODA MORSKA Z ALOESEM I MIĘTĄ (120ml)

Napisz swoją opinię