WĄTROBA REGENERACJA WSPARCIE (60kaps)

48,90 zł
Brutto
Produkt zawiera unikalną kombinację składników, których głównym celem działania jest naturalne wparcie prawidłowej pracy jednego z najważniejszych narządów w organizmie - wątroby ! Zawarte w suplemencie wysokiej jakości składniki wpierają naturalne procesy regeneracyjne oraz osłaniają przed...
Dowiedz się więcej

Produkt zawiera unikalną kombinację składników, których głównym celem działania jest naturalne wparcie prawidłowej pracy jednego z najważniejszych narządów w organizmie - wątroby !
Zawarte w suplemencie wysokiej jakości składniki wpierają naturalne procesy regeneracyjne oraz osłaniają przed destrukcyjnym działaniem toksyn i metali ciężkich. 
Ostropest, cholina, ekstrakt z karczocha, L-ornityna - to substancje sprawdzone w działaniu, przynoszące ulgę i regenerujące wątrobę. 
Dzięki zastosowanej technologii wytwarzania i łączenia składników działają niezwykle skutezcznie co potwierdzją setki klientów. 

Składniki: inulina z korzenia cykorii (Cichorium), dwuwinian choliny, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) standaryzowany na 80% sylimaryny i 30% sylibiny, ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) standaryzowany na 5% cynaryny, L-asparginian L-ornityny, opatentowany fosfolipidowy kompleks Phospohocomplex® standaryzowany na 30% sylibiny, L-leucyna 10 mg, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej). Produkt bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.

Produkt wytworzony w standardzie ,,czystego składu” zawiera wyłącznie aktywne składniki (bez sztucznych dodatków i wypełniaczy), które zostały zamknięte w roślinnej kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników (bez dwutlenku tytanu).

Porcja dzienna: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

W jednej kapsułce znjduje się: 

Cholina 100 mg
L-ornityna 50 mg
Ekstrakt ostropest 50 mg
w tym sylimaryna 40 mg
w tym sylibina 15 mg
Ekstrakt karczocha 50 mg
w tym cynaryna 2,5 mg
Phosphocomplex 20 mg
w tym sylibina 6 mg
Inulina 240 mg

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Producent: MyVita

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

WĄTROBA REGENERACJA WSPARCIE (60kaps)

Napisz swoją opinię