HEPAVET COMPLEX (40 tabl.)

11,20 zł
Brutto
DBAM O WĄTROBĘ - KOMPLEKSOWA OCHRONA I REGENERACJA Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny i tłuszczów. Witaminy B1, B2 i B6 i biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina...
Dowiedz się więcej

DBAM O WĄTROBĘ - KOMPLEKSOWA OCHRONA I REGENERACJA

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny i tłuszczów.

Witaminy B1, B2 i B6 i biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Witamina B2 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu żelaza, razem z biotyną pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny a wraz z kwasem foliowym pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów oraz w prawidłowej produkcji krwi.

Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych oraz witaminy A, pomaga w prawidłowej syntezie białka, pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.

Składniki:

1 kaps. zawiera: Lecytyna rzepakowa 80,00 mg, Wyciąg z liści karczocha 80,00 mg, Cholina 42,00 mg, Cynk 5,00 mg, Ryboflawina (Witamina B2) 0,70 mg, Witamina B6 0,70 mg, Tiamina (Witamina B1) 0,55 mg, Kwas foliowy 100 µg, Biotyna 25 µg.

Stosowanie: 1-2 kapsułki dziennie, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą.

Opakowanie: 40 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Array
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

HEPAVET COMPLEX (40 tabl.)

HEPAVET COMPLEX

Napisz swoją opinię