CHILI AKTYWATOR (90 kps.) Spalacz tłuszczu

39,90 zł
Brutto
Garcynia kambodżańska  jest  niezwykle ważnym elementem  diety odchudzającej.  Zmniejsza głód i apetyt, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukrów i tłuszczów we krwi. Hamuje również powstawanie tłuszczów i ich nagromadzenie w tkankach oraz ma wpływ zmniejszenie ilości tłuszczów w organizmie....
Dowiedz się więcej

Garcynia kambodżańska jest  niezwykle ważnym elementem diety odchudzającej. Zmniejsza głód i apetyt, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukrów i tłuszczów we krwi. Hamuje również powstawanie tłuszczów i ich nagromadzenie w tkankach oraz ma wpływ zmniejszenie ilości tłuszczów w organizmie.

Miłorząb Japoński z kolei wspomaga krążenie krwi i krążenie w naczyniach obwodowych, przez co przyczynia się do wzrostu ukrwienia naczyń włosowatych. Pomaga w utrzymaniu dobrego słuchu i wzroku, ma korzystny wpływ na pracę i aktywność mózgu.

Chili Aktywator  to suplement diety, który dzięki zawartym w nim składnikom wspomaga krążenie krwi w tkankach, pomaga w utrzymaniu dobrego słuchu i wzroku, korzystnie wpływa na pracę i aktywność mózgu oraz pomaga zmniejszyć masę ciała.

Ekstrakt z papryki często wykorzystuje się w programach nastawionych na redukcję wagi ze względu na właściwości zawartej w nim kapsaicyny.

Składniki w 3 tabletkach:

Substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, garcynia kambodźańska – ekstrakt z owocu 1251mg, substancja wypełniająca: Sól sodowa karboksymetylocelulozy, zielona herbata – ekstrakt z liścia 282 mg, papryka roczna – wyciąg z owocu 150 mg, substancja wypełniająca: poliwinylpyrolidon, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, miłorząb dwuklapowy (ginkgo) – ekstrakt z liścia 39 mg, substancja powlekająca hydroksypropylometyloceluloza, barwnik: tlenek tytanu.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 3 tabletki na dobę.

UWAGA:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać zamknięte opakowanie w temp. 5-25 °C. Chronić przed wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Array

Opinie

Napisz swoją opinię

CHILI AKTYWATOR (90 kps.) Spalacz tłuszczu

Napisz swoją opinię