Inverter SolarEdge 3kW SE3K-RW0TEBNN4

4 500,00 zł
Brutto
Założona w 2006 roku firma SolarEdge opracowała technologię falowników z optymalizacją prądu stałego, która zmieniła sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Inteligentne rozwiązania falowników SolarEdge maksymalizują pozyskiwaną moc, a jednocześnie obniżają...
Dowiedz się więcej

Założona w 2006 roku firma SolarEdge opracowała technologię falowników z optymalizacją prądu stałego, która zmieniła sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV).

Inteligentne rozwiązania falowników SolarEdge maksymalizują pozyskiwaną moc, a jednocześnie obniżają koszt energii wytwarzanej przez system fotowoltaiczny, zwiększając opłacalność inwestycji.

Falownik trójfazowy SolarEdge łączy zaawansowaną technologię sterowania cyfrowego z wydajną architekturą przekształcania energii, co pozwala na doskonałe pozyskiwanie energii i zapewnia najlepszą w swojej klasie niezawodność.

Technologia stałonapięciowa zapewnia, że falownik fotowoltaiczny zawsze pracuje z optymalnym napięciem wejściowym, niezależnie od liczby modułów w łańcuchu czy warunków otoczenia.

Autorski odbiornik monitoringu danych został zintegrowany z falownikiem i gromadzi dane o wydajności optymalizatora mocy z każdego modułu fotowoltaicznego. Dane te mogą być przesyłane do sieci i dostępne za pośrednictwem platformy monitorowania SolarEdge pozwalającej na analizę wydajności, wykrywania błędów i rozwiązywania problemów instalacji fotowoltaicznej.

Falownik został specjalnie skonstruowany do pracy z optymalizatorami mocy SolarEdge.

- 3*–10 kW do instalacji w budynkach mieszkalnych,

- 12,5–33,3 kW do instalacji komercyjnych.

- Wyjątkowa wydajność.

- Doskonała niezawodność ze standardową 12-letnią gwarancją (można przedłużyć do 20 lub 25 lat).

- Mały rozmiar i masa oraz łatwość instalacji.

- Szybki i prosty rozruch falownika do użytkowania bezpośrednio z użyciem smartfona i zainstalowanej aplikacji SetApp firmy SolarEdge.

- Wbudowany odbiornik monitorowania na poziomie modułów.

- Komunikacja z internetem poprzez Ethernet lub z użyciem łączności bezprzewodowej (przy użyciu Wi-Fi, ZigBee®, lub wtyczek komórkowych).

- Stopień ochrony IP65 – montaż możliwy wewnątrz i na zewnątrz.

Podstawowe dane techniczne:

Typ - Inwerter sieciowy

Moc [W]  - 3000

Sprawność europejska [%] - 97.3

Sprawność maksymalna [%] - 98

Napięcie maksymalne [V] -  900

Prąd maksymalny [A]  - 7

Maksymalny prąd wyjściowy [A] - 6.5

Liczba faz - 3

Masa [kg] - 16.4

Wymiary [mm] - 315 x 540 x 191

UWAGA: Zamównienia proszę składać telefonicznie:  661 377 937 lub na adres e-mail: sklep@naturapomaga.pl 

Array

Opinie

Napisz swoją opinię

Inverter SolarEdge 3kW SE3K-RW0TEBNN4

Napisz swoją opinię