Jolywood 410W JW-HD108N Full Black Bifacial

850,00 zł
Brutto
Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd jest największym na świecie producentem dwustronnych modułów i ogniw TOPCon  typu N  oraz folii elektroizolacyjnych. Firma  posiada  wysoki status na  liście Bloomberg (Bloomberg New Energy Finance), co oznacza, że ma ustabilizowaną sytuację...
Dowiedz się więcej

Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd jest największym na świecie producentem dwustronnych modułów i ogniw TOPCon typu N oraz folii elektroizolacyjnych.

Firma  posiada  wysoki status na  liście Bloomberg (Bloomberg New Energy Finance), co oznacza, że ma ustabilizowaną sytuację finansową i obdarzony jest zaufaniem przez banki i inwestorów.

Jolywood zapewnia wysoką jakość produktów, niezawodność i zaawansowane technologiczne rozwiązania.

TECHNOLOGIA TYPU N

Obecnie na rynku dominują ogniwa typu P. Stanowią aż 90% rynku. Wynika to głównie z zaszłości technologicznych oraz różnic w cenie na korzyść ogniw typu P. Warto wiedzieć, że ogniwa N-type powstały wcześniej, niż ogniwa P-type. Kiedy widzieliśmy jeszcze fotowoltaikę przede wszystkim w przemyśle kosmicznym, były tam właśnie ogniwa typu N. Ogniwa typu P upowszechniły się w poszukiwaniu optymalizacji cen.

W obcenych czasach coraz częciej poszukuje się jednak większej efektywności modułow.

Z tego między innymi powodu wielu ekspertów sądzi, że już w najbliższej przyszłości technologia ta zdominuje rynek. Padają nawet stwierdzenia, że już w 2024 roku technologia N-type zdominuje cały rynek PV.

Jolywood jest obecnie liderem w produkcji typu N na skalę światową.

Technologia Bifacial

Dzięki zastosowaniu technologii Bifacial panel wychwytuje promieniowanie słoneczne odbite od powierzchni, na której umieszczona jest instalcja dzięki czemu staje się jeszcze bardziej efektywny.

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE: 

Moc maksymalna Pmax: 410 Wp

Liczba ogniw:  108 -  w  technologii Half Cell

Charaktrystyka ogniw - Monokrystaliczne, Bifacjalne, N-tape

Kolor ramy i modułu - Czarny

Sprawność modułu: 20,92%

Wymiary modułu: 1728 x 1134 x 30 mm

Waga: 24,50 kg

Długość Kabli - 1200 mm

UWAGA: Zamównienia proszę składać telefonicznie:  661 377 937 lub na adres e-mail: sklep@naturapomaga.pl 

RABATY PRZY ILOŚCIACH PALETOWYCH I KONTENEROWYCH ! 

Array

Opinie

Napisz swoją opinię

Jolywood 410W JW-HD108N Full Black Bifacial

Napisz swoją opinię